Schedule for GDB1920

Legend: enough free seats often full no free seats no information
Uhrzeit Raum Gruppe Tutor
Mon 08:00 02.09.014 Gruppe 63 Leon Kist
Mon 08:25 02.11.018 Gruppe 18 Roland Reif
Mon 10:00 00.08.053 Gruppe 20 Jonas Flor
Mon 10:15 02.11.018 Gruppe 57 Roland Reif
Mon 12:00 00.08.053 Gruppe 02 Jonas Flor
Mon 14:00 00.08.038 Gruppe 17 Madeleine Hotter
Mon 14:00 02.11.018 Gruppe 58 Luise Schuller
Mon 16:00 02.11.018 Gruppe 25 David Dejori
Mon 18:00 02.11.018 Gruppe 64 David Dejori
Tue 08:15 02.11.018 Gruppe 09 Nicolas Bschor
Tue 10:10 00.13.009A Gruppe 12 Andrei Mancu
Tue 10:15 02.09.014 Gruppe 05 Irina Broda
Tue 10:15 00.08.059 Gruppe 06 Adem Khachnaoui
Tue 10:15 02.11.018 Gruppe 59 Yecine Megdiche
Tue 12:05 00.08.059 Gruppe 07 Adem Khachnaoui
Tue 12:15 02.09.014 Gruppe 15 Irina Broda
Tue 12:15 00.08.053 Gruppe 21 Martin Schonger
Tue 12:15 02.11.018 Gruppe 22 Yecine Megdiche
Tue 14:15 00.08.053 Gruppe 08 Martin Schonger
Tue 14:15 02.11.018 Gruppe 11 Julia Schuller
Tue 14:15 00.08.036 Gruppe 24 Christian Beischl
Tue 16:00 02.11.018 Gruppe 13 Julia Schuller
Tue 16:00 00.08.036 Gruppe 14 Matthias Fesl
Wed 08:00 00.08.038 Gruppe 04 Madeleine Hotter
Wed 08:00 00.13.036 Gruppe 35 Leon Kist
Wed 08:00 02.09.014 Gruppe 38 Valentin Dimov
Wed 08:15 00.08.036 Gruppe 03 Amir El Sewisy
Wed 08:15 00.08.059 Gruppe 44 Tabea Blumenfeld
Wed 08:15 02.11.018 Gruppe 53 Adrian Sohn
Wed 14:15 00.08.036 Gruppe 26 Maximilian Wendlinger
Wed 14:15 02.11.018 Gruppe 27 Marvin Jahn
Wed 14:15 02.09.014 Gruppe 39 Christian Beischl
Wed 14:15 00.08.053 Gruppe 55 Simon Hanssen
Wed 16:00 03.13.010 Gruppe 01 Andrei Mancu
Wed 16:00 00.13.054 Gruppe 10 Matthias Fesl
Wed 16:00 00.08.036 Gruppe 28 Maximilian Wendlinger
Wed 16:00 02.09.014 Gruppe 40 Ario Dastmaltschi
Wed 16:00 00.08.053 Gruppe 56 Simon Hanssen
Wed 16:05 02.11.018 Gruppe 29 Marvin Jahn
Wed 18:00 02.11.018 Gruppe 62 Sebastian Schramm
Thu 08:00 00.08.038 Gruppe 48 Valentin Dimov
Thu 08:00 02.09.014 Gruppe 51 Paula Trosbach
Thu 08:30 02.11.018 Gruppe 52 Amir El Sewisy
Thu 10:00 02.09.014 Gruppe 34 Paula Trosbach
Thu 10:15 00.08.036 Gruppe 30 Adrian Riedl
Thu 10:15 00.08.059 Gruppe 43 Adrian Sohn
Thu 12:00 00.08.036 Gruppe 31 Adrian Riedl
Thu 12:00 02.11.018 Gruppe 46 Matija Jajcinovic
Thu 12:15 02.09.014 Gruppe 37 Jigao Luo
Thu 12:15 01.11.018 Gruppe 41 Tabea Blumenfeld
Thu 14:00 02.11.018 Gruppe 16 Sebastian Schramm
Thu 14:00 00.08.036 Gruppe 32 Marlon Müller
Thu 14:00 02.09.014 Gruppe 42 Jigao Luo
Thu 14:15 00.08.038 Gruppe 47 Emir Besic
Thu 16:00 02.11.018 Gruppe 23 Matija Jajcinovic
Thu 16:00 00.08.036 Gruppe 33 Marlon Müller
Thu 16:00 02.09.014 Gruppe 54 Luise Schuller
Fri 08:30 02.11.018 Gruppe 61 Lukas Reitschuster
Fri 10:05 00.13.054 Gruppe 36 Lukas Reitschuster
Fri 10:15 00.08.053 Gruppe 50 Ario Dastmaltschi
Fri 12:00 02.11.018 Gruppe 19 Armin Baur
Fri 12:00 02.09.014 Gruppe 45 Nicolas Bschor
Fri 12:15 00.08.036 Gruppe 49 Emir Besic
Fri 14:15 02.11.018 Gruppe 60 Armin Baur